🥇 Klinika włosów Beauty For You
ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

O Klinice Włosów

Zapraszamy do miejsca, gdzie profesjonaliści kompleksowo zajmą się Twoimi włosami.

Specjalizujemy się w zabiegach zagęszczania włosów, przedłużania włosów oraz niechirurgicznego uzupełniania włosów. Do tych zabiegów wykorzystujemy najwyższej jakości włosy naturalne oraz najnowsze, najbezpieczniejsze i najbardziej dyskretne techniki z całego Świata.

Jeżeli zauważasz znaczne przerzedzenie włosów na głowie lub chcesz sprawdzić stan łuski włosowej, polecamy skorzystanie z komputerowej analizy skóry głowy i włosów, laserowej terapii skóry głowy i włosów lub mezoterapii skóry głowy. Wygląd włosów natychmiastowo poprawimy nie tylko dzięki zwiększeniu ich gęstości i objętości, ale także stosując najwyższej jakości preparaty i zabiegi na włosy w naszym salonie fryzjerskim, w tym rytuały Kerastase, ampułki aplikowane pod MicroMist lub wtłaczane pod łuskę włosa na ciepło.

W naszych wnętrzach posiadamy wydzielone gabinety do zabiegów zagęszczania, przedłużania i uzupełniania włosów, dzięki czemu poczujesz się komfortowo i intymnie, sam na sam ze stylistami. Dla osób, które spędzają w naszej Klinice Włosów kilka godzin na zabiegu, przeznaczyliśmy osobne pomieszczenie z fotelem masującym, telewizorem oraz dostępem do Internetu.

Godziny zabiegów dostosowujemy do preferencji Klientów. Istnieje możliwość zarezerwowania całej Kliniki Włosów na potrzeby usług dla VIP – dyskrecja i maksymalna optymalizacja czasowa gwarantowana.

Klinika Włosów Beauty-for-You znajduje się przy ul.Alfreda Dauna 44 w Krakowie – 900m od Centrum Handlowego Bonarka. Wygodny dojazd bez korków, zawsze dostępne, duże, monitorowane, bezpłatne miejsca postojowe dla naszych Klientów bezpośrednio przed budynkiem, są atutem, który doceni każda osoba, która musiała ostatnio szukać miejsca postojowego w Śródmieściu.
Dojazd taksówką z Dworca Głównego zajmuje 15min., z Portu Lotniczego Balice 20min., od zjazdu z obwodnicy Łagiewniki lub Węzła Wielickiego 5min., z Centrum Handlowego Bonarka lub Dworca Kraków Płaszów 2min.

strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You