ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Jak długo trzymają się przedłużane włosy?

Z pewnością większość osób, która rozważa zabieg przedłużania włosów, zastanawia się, jak długo będzie można cieszyć się rezultatem – pięknymi, gęstymi i wydłużonymi włosami. Włosy rosną i wypadają, co jest naturalnym procesem, w związku z tym doczepiane kosmyki są coraz dalej od skóry głowy i trzymają się na coraz mniejszych i cieńszych pasemkach. Stąd, po upływie określonego czasu, konieczna jest korekta. Odpowiedź na pytanie o trwałość efektu zabiegu jest dosyć złożona – to, jak długo trzymają się  przedłużone włosy, zależy od kilku czynników. Kluczowym z nich jest metoda, jaką wykonany jest zabieg. Z reguły doczepiane włosy trzymają się od kilku tygodni do około 4 miesięcy, chociaż są techniki, które pozwalają zmienić fryzurę tylko na jeden wieczór, a także takie, które umożliwiają utrzymanie efektu aż do 6 miesięcy. Nie bez znaczenia jest również jakość doczepianych włosów oraz ich pielęgnacja – o włosy przedłużone, aby dobrze i długo służyły, należy dbać i zapewnić im odpowiednią pielęgnację.

Jak długo utrzyma się efekt przy poszczególnych metodach?

Przyjrzyjmy się, jak długo trzymają się doczepiane włosy przy poszczególnych metodach przedłużania. Najdłuższy efekt, bo aż do 6 miesięcy, można osiągnąć, poddając się zabiegowi Infralight. Jest to metoda, która opiera się na ultradźwiękach wspieranych światłem podczerwonym. Łączenia są tu bardzo wytrzymałe, a technika jest bardzo precyzyjna i bezpieczna. Przedłużanie włosów tradycyjnymi ultradźwiękami, za pomocą Kerawaxu, a także metody takie jak Laserbeamer czy Laser Extend pozwalają na to, by cieszyć się znakomitą fryzurą od około 2 do maksymalnie 5 miesięcy. Włosy doczepione przy pomocy malutkich obrączek, czyli popularną metodą na ringi, trzymają się od 3 do 4 miesięcy, natomiast przy przedłużaniu keratynowym długie, doczepiane włosy można nosić mniej więcej od 2 do 4 miesięcy. Istnieją również rewolucyjne systemy integracyjne, które są alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, np. przy wykorzystaniu tzw. „mikrosiateczki” efekt utrzymuje się od 1 do 2 miesięcy. O szczegóły zabiegu (i trwałość efektu) zawsze warto zapytać przed tym, jak zdecydujemy się na konkretną metodę. Profesjonalny i doświadczony stylista fryzur odpowie na pytania i rozwieje wszystkie wątpliwości.

 

strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You