Gwarantujemy włosy najwyższej jakości - Beauty For You
ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Gwarancja najwyższej jakości włosów

Beauty-for-You rekomenduje zabiegi wyłącznie na włosach najwyższej jakości, najlepiej dopasowanych do urody i struktury włosów Polek – włosach słowiańskich Beauty-for-You, włosach Balmain Hair lub włosach dziewiczych.

Włosy słowiańskie Beautyforyou

Włosy słowiańskie

Włosy najwyżej cenione na całym świecie za swoją miękkość, jedwabisty połysk i gładką strukturę. Włosy słowiańskie Beauty-for-You
są jakościowo porównywalne z włosami dziewiczymi, ale dostępne w większym zakresie kolorystycznym – włosy są sortowane i ujednolicane kolorystycznie, poddawane lekkiej obróbce. Cena włosów słowiańskich Beauty-for-You jest dzięki temu niższa, od włosów koszernych.
Włosy bardzo dobre gatunkowo tzw. REMY, czyli cięte zgodnie z kierunkiem łuski, co
zapobiega ich plątaniu, są miękkie, farbowane w trakcie obróbki na około 30 kolorów. Duża gama kolorystyczna sprawia, że są one Włosy słowiańskie 2najpopularniejsze wśród profesjonalnych stylistów przedłużania włosów Beauty-for-You. Można je zamawiać w strukturze prostej lub, na specjalne zamówienie, falowanej ewentualnie kręcone (skręt jest im nadany poprzez zrobienie trwałej).
Ogólnie włosy po obróbce wymagają dużego nawilżenia i odpowiedniej dbałości. Można poddawać je wszelkim zabiegom stylizacyjnym prostowaniu i kręceniu oraz farbowaniu. Przy prawidłowej pielęgnacji, włosy można nosić do 18 miesięcy  – po takim czasie, krótszym w przypadku
nieodpowiedniej pielęgnacji, włosy tracą połysk, a łuska włosa pozostaje otwarta, co może powodować plątanie i trudności w użytkowaniu. W przypadku blondów, okres noszenia włosów jest krótszy o połowę, gdyż włos został poddany intensywnej dekoloryzacji, co wpływa na ich krótszą trwałość. W celu bezproblemowego noszenia włosów przedłużanych, zapytaj swojego stylistę o najwyższej jakości włosy do przedłużania, dobrane do nich kosmetyki pielęgnacyjne, zasady pielęgnacji oraz gwarancję na włosy Beauty-for-You.

 


 

Włosy Balmain Hair

BalmainWłosy znanej na Świecie marki Balmain Hair są miękkie, lśniące, podatne na zabiegi stylizacyjne, strukturalnie grubsze i sztywniejsze, niż włosy słowiańskie, lecz o równie wysokiej jakości, a dzięki większej grubości, bardziej odporne na zabiegi stylizacyjne i niewłaściwą pielęgnację. Włosy Balmain Hair objęte są 6-miesięczną gwarancją, chociaż rzeczywisty okres noszenia jest zazwyczaj dłuższy – zbliżony do okresu noszenia włosów słowiańskich Beauty-for-You. Cena naturalnych włosów do przedłużania Balmain Hair jest nieco wyższa, niż włosów słowiańskich.

 

 


 

 Włosy dziewicze

Włosy dziewiczeDla najbardziej wymagających Klientów posiadamy komplety włosów dziewiczych, czyli włosów ciętych z głów dzieci, nigdy nie farbowane, zdrowe, lśniące, z łuską włosową zachowaną w 100%. Włosy dziewicze są indywidulanie przygotowywane dla danej osoby. Dzięki najlepszemu dopasowaniu, najmniejszej ingerencji we włosy przygotowywane do przedłużania, włosy dziewicze można nosić najdłużej i są najbardziej cenione za miękkość, połysk i trwałość. Cena przedłużania włosów lub zagęszczania włosów na włosach dziewiczych jest ustalana indywidualnie, w zależności od wybranego kompletu włosów naturalnych.

 

 

 


 

Jakość włosów Hairdreams

HairdreamsLogo HairdeamsFirma Hairdreams to światowa marka wykorzystująca najwyższą jakość włosów po obróbce chemicznej. Włosy charakteryzują się dużą trwałością koloru i blasku, witalnością i zdrowym wyglądem.

Do wyboru są dwie jakości włosów 5 GWIAZDKOWA i 7 GWIAZDKOWA SPECIAL.

Jakość 5 GWIAZDKOWA jest pozyskiwana z włosów ciemnych i delikatnie rozjaśniana. Okres użytkowania wynosi od 4 do 6 miesięcy (nie ma możliwości wykonania rebondingu – włosy po zdjęciu nie nadają się do ponownego nałożenia)

Jakość 7 GWIAZDKOWA SPECIAL – włosy są ręcznie selekcjonowane i rozjaśniane maksymalnie o jeden ton, dzięki czemu ich trwałość sięga nawet 1,5 roku. Włosy są wielokrotnego użytku.

 

Do pielęgnacji włosów polecamy zestawy kosmetyków:

Sklep

strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook