ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Flamboyage w salonie Beauty For You w Krakowie

Flamboyage w Krakowie

Flamboyage

Kliknij i umów się na wizytę...

w Klinice Beauty for You w Krakowie

Flamboyage jest obecnie jedną z najbardziej popularnych metod koloryzacji wśród kobiet na całym świecie. Nic dziwnego, jest to technika wyjątkowa i innowacyjna. Metoda Flamboyage całkowicie wpisuje się w panujące od kilku sezonów trendy nowoczesnej koloryzacji, która daje bardzo naturalny i lekki efekt, jednocześnie sprawiając, że fryzura jest wielowymiarowa i przestrzenna. Na efektowną koloryzację techniką flamboyage zapraszamy do salonów Beauty For You w Krakowie. Nasi fryzjerzy, specjaliści w dziedzinie koloryzacji, pomogą dobrać odcienie, które harmonijnie będą ze sobą współgrać i wyczarują fryzurę pełną subtelnych refleksów.

Flamboyage sprawia, że każda kobieta wygląda i czuje się wyjątkowo. Technikę z powodzeniem można stosować na włosach każdej długości i każdego rodzaju – doskonale prezentuje się zarówno na włosach kręconych, delikatnie falowanych i zupełnie prostych. W naszym studio w Krakowie zabiegi flamboyage wykonują doświadczeni fryzjerzy, mistrzowie w swoim fachu, w oparciu o najwyższej jakości produkty do koloryzacji.

Do przeprowadzenia flamboyage stosuje się specjalne, samoprzylepne foliowe paski, które w bardzo naturalny sposób oddzielają od siebie poszczególne pasma włosów. Warto podkreślić, że klej na taśmie jest bezpieczny, nie powoduje uszkodzeń włosów, a taśmę usuwa się bez problemu. Na włosy, które przykleiły się na taśmę, nakłada się farbę i odseparowuje od pozostałych włosów folią lub specjalnymi paskami. Wykonywany w Beauty For You zabieg flamboyage jest o wiele delikatniejszy, aniżeli klasyczny baleyage czy standardowa koloryzacja.

Flamboyage daje niezwykłe rezultaty, mogą go stosować zarówno blondynki, jak i brunetki. Fryzura jest optycznie podniesiona, włosy wyglądają na naturalnie muśnięte słońcem, a odrosty są przez dłuższy czas, w porównaniu do standardowej koloryzacji, niewidoczne, dzięki czemu zabiegu nie trzeba powtarzać tak często. Zapraszamy do Atelier Fryzur Beauty For You w Krakowie na efektowną koloryzację flamboyage.

strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You