ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Doczepianie włosów na ringi

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Jedną z najchętniej wybieranych przez kobiety metod zagęszczania włosów jest doczepianie pasm za pomocą mikroringów. Metoda polega na łączeniu włosów naturalnych rosnących na głowie z włosami w pasemkach – naturalnymi lub syntetycznymi – przy użyciu specjalnych łączeń, zwanych ringami. Metoda nie wymaga stosowania wysokich temperatur i dzięki temu zaliczana jest do przedłużania włosów „na zimno”. W naszej Klinice Włosów Beauty-for-You w Krakowie zagęszczanie włosów metodą ringów trwa stosunkowo krótko – ok. 1,5h na 100 pasemek, co jest niewątpliwym atutem tej metody. Ponadto cena zabiegu doczepiania mikroringami jest znacznie niższa w porównaniu do innych metod. Jest to metoda przeznaczona do grubych, zdrowych, ciemnych włosów.

Mikroringi – gwarancja efektownej fryzury

Mikroringi wykorzystywane w tej metodzie, to nic innego jak niewielkie, niemal niewidoczne obrączki dopasowane kolorystycznie do naturalnych włosów rosnących na głowie. Dzięki temu łączenia włosów są dyskretne, a uzyskany efekt przedłużenia i zagęszczenia bardzo naturalny. Metoda przedłużania włosów z użyciem mikroringów ma wiele zalet, wyróżniających ją na tle innych metod. Nasi styliści, współpracujący z Kliniką Włosów Beauty-for-You w Krakowie oraz z salonami partnerskimi, gwarantują:

  • szybki, spektakularny efekt przedłużenia,
  • niezbyt długi czas zabiegu (dzięki łatwości mocowania ringów),
  • trwały efekt przedłużenia i zagęszczenia utrzymujący się 3-4 miesiące,
  • brak ingerencji w naturalną strukturę włosa (nie stosują wysokich temperatur ani środków chemicznych),
  • wykorzystanie przy zabiegu elastycznych ringów, które ułatwiają późniejsze odświeżanie wyglądu fryzury,
  • dyskretne i subtelne łączenia doczepianych i naturalnych pasm (stosowane mikroringi dobierane są tak, aby były niewidoczne),
  • atrakcyjną cenę zabiegu.

Salony w Krakowie i całej Polsce – profesjonalnie świadczone usługi, konkurencyjne ceny

Klinika Włosów Beauty-for-You w Krakowie oraz salony partnerskie rozmieszczone w całej Polsce, to miejsca gdzie profesjonalni styliści kompleksowo zajmą się Twoimi włosami. Oferujemy zabieg doczepiania włosów za pomocą mikroringów oraz całe mnóstwo innych metod – dzięki czemu możesz wybrać tę, która najlepiej odpowiada Tobie i Twoim włosom, a jednocześnie masz pewność najwyższej jakości usług w atrakcyjnej cenie. Główna Klinika Włosów Beauty-for-You znajduje się przy ul. Alfreda Dauna 44 w Krakowie, jednak możesz skontaktować się z nami w celu umówienia się na wizytę w Twoim mieście. Zachęcamy ponadto do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

fill in ringi


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You