ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Jak długo trzymają się przedłużane włosy?

Z pewnością większość osób, która rozważa zabieg przedłużania włosów, zastanawia się, jak długo będzie można cieszyć się rezultatem – pięknymi, gęstymi i wydłużonymi włosami. Włosy rosną i wypadają, co jest naturalnym procesem, w związku z tym doczepiane kosmyki są coraz dalej od skóry głowy i trzymają się na coraz mniejszych i cieńszych pasemkach.


Przedłużanie włosów – keratyna czy ringi?

Zabiegi przedłużania włosów to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą szybko i efektownie odmienić swój image lub marzą o długich i gęstych włosach. Dzięki takiemu zabiegowi zjawiskową fryzurą mogą cieszyć się nawet te osoby, które z natury mają włosy cienkie, rzadkie czy kruche.


Przedłużanie włosów – jaką metodę wybrać?

Długie i gęste włosy to dla wielu pań ważny atrybut kobiecości. Niestety zapuszczanie włosów to proces długotrwały, a dodatkowo natura nie zawsze jest szczodra jednakowo dla wszystkich – czasem włosy po prostu nie chcą przekroczyć pewnej granicy długości.


Zaawansowane metody przedłużania włosów, zagęszczanie włosów LASER EXTEND i ultradźwiękami, uzupełnianie włosów i laserowa terapia

Trendy na 2018 rok w przedłużaniu włosów i trychologii:

Nowe urządzenia do przedłużania włosów i nowe metody przedłużania włosów

new hair extensions device

New hair extensions device 2018

nowe urządzenia do przedłuzania włosów

Nowe urządzenie do przedłużania włosów 2018

Ultradźwięki Kraków

Ultradźwięki do przedłużania włosów PREMIUM

Kombajn do laserowej terapii skóry głowy i włosów z mikrokamerą trychologiczną z polskim oprogramowaniem

Kombajn do laserowej terapii skóry głowy i włosów oraz analizy skóry głowy i włosów

Kombajn do laserowej terapii skóry głowy i włosów oraz analizy skóry głowy i włosów


Trendy w przedłużaniu włosów 2017

Jesteśmy po targach Cosmoprof w Bolonii i targach LOOK w Poznaniu i z całą pewnością możemy powiedzieć, że w 2017 roku wzrosło zainteresowanie przedłużaniem włosów, w szczególności na najbardziej zaawansowane metody oraz metody bez użycia ciepła.

W 2017 roku w przedłużaniu włosów polecamy przede wszystkim:

– Ultradźwięki PREMIUM

– metodę LASER EXTEND

– taśmy do metody „kanapkowej”/skin weft z łączeniem imitującym włosy wyrastające ze skóry głowy – dają efekt odbicia włosów i większej objętości przy zastosowaniu tej samej ilości włosów

– metodę mikro-kanapkową

A do stylizacji szczotkę do prostowania i podkręcania włosów na ciepło – przede wszystkim dla tych Pań, które chcą zaoszczędzić czasu podczas stylizacji włosów

Zapraszamy na szkolenia z przedłużania włosów, najbezpieczniejsze zabiegi przedłużania włosów, kursy trychologiczne, komputerową analizę skóry głowy i włosów oraz do naszej hurtowni z włosami, gdzie można zakupić najwyższej jaości włosy dziewicze, słowiańskie, europejski i Balmain Hair

Zespół Beauty-for-You


Przedłużanie włosów na ultradźwięki PREMIUM

Zapraszamy na zabiegi przedłużania włosów w Krakowie i szkolenia z przedłużania i zagęszczania włosów na najnowszym urządzeniu do przedłużania włosów na ultradźwięki PREMIUM. Więcej informacji można zasięgnąc pod nr tel. 508-091-281.

ZAPRASZAMY!

ultradźwięki Kraków

ultradźwięki Kraków


Nowe metody przedłużania włosów na 2016 rok

Powoli kończy się 2015 rok i jesienno-grudniowy, gorący okres przedłużania włosów. Dziękujemy wszystkim Klientkom i Klientom za docenienie najnowszych metod przedłużania włosów, z których szkolimy i wykonujemy zabiegi w naszej Klinice Włosów w Krakowie.

Na 2016 rok już w tym momencie możemy zapowiedzieć kilka nowości, które na pewno ucieszą osoby dążące cały czas do perfekcji. Chodzi przede wszystkim o nowe metody przedłużania włosów, czyli mikro-kanapki oraz nowe ultradźwiękowe przedłużanie włosów – dla nie będących w temacie – ultradźwięki do przedłużania włosów można było w Polsce spotkać już 10 lat temu i po drodze wyszło kilka urządzeń poprawiających ich pracę, ale ostatnie z nich wyszło w 2011 roku, więc mamy duże oczekiwania wobec nowego urządzenia i jakości włosów przedłużanych przy ich użyciu. Opisy nowych metod wkrótce na naszej stronie w dziale przedłużania włosów http://www.beauty-for-you.com.pl/uslugi-produkty/

Już w styczniu w sprzedaży powinny pojawić się również najnowsze na polskim rynku szczotki laserowe, bazujące na sprawdzonej technologii LLLT, czyli Low Level Laser Therapy, która w najtrudniejszych przypadkach umożliwia opóźnienie łysienia, w standardowych powstrzymanie wypadania włosów, a w przypadku jeśli zostanie wyeliminowana przyczyna wypadania włosów – ich szybsze odrastanie.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych cenników – jednego dla osób zupełnie nie zorientowanych – http://www.beauty-for-you.com.pl/cennik/ – i drugiego dla osób dobrze zorientowanych w przedłużaniu włosów – http://www.beauty-for-you.com.pl/cennik-przedluzania-wlosow/. Przypominamy, że ceny obowiązują na przedłużanie włosów w Klinice Włosów w Krakowie – nasze salony partnerskie posiadają własne cenniki.


Nowości w przedłużaniu włosów na jesień 2015

Wygląda na to, że jesień 2015 w dalszym ciągu będzie się mienić kolorami ombre i sombre na głowach klientek. Metody LASER EXTEND, ultradźwięki/infralight i skin-weft są nadal najczęściej wykonywanymi w naszych salonach, a włosy dziewicze cieszą się coraz większym powodzeniem.

Przedłużenie z zagęszczeniem - efekt burzy włosów - ombre

Przedłużenie z zagęszczeniem – efekt burzy włosów – ombre

Właśnie testujemy nową metodę przedłużania włosów, która spodoba się zwłaszcza osobom noszącym do tej pory metodę skin-weft, gdyż polega ona na doczepianiu włosów na taśmach szerokich na 0,5cm, co umożliwi wypełnienie skroni oraz miejsc na krawędzi linii włosów, gdzie standardowe „kanapki” były zbyt widoczne.

Bezpieczne przedłużanie włosów

nowa metoda przedłużania włosów 2015

Poza tym w sprzedaży oraz w Klinice Włosów Beauty-for-You w Krakowie w gabinecie trychologicznym, pojawiła się nowa mikrokamera fryzjerska / trychologiczna – Tricho-Cam© Wi-Fi – dzięki niej mozna oglądać skórę głowy, mieszki włosowe i łuskę włosową pod przybliżeniem nawet 500-krotnym, a obraz wyświetlany jest na dowolnym urządzeniu z Androidem lub iOSem.

Tricho-CamⓒWi_Fi (1)

polecamy, zapraszamy i życzymy samych udanych stylizacji jesiennych

Klinika Włosów Beauty-for-You Kraków


Praca dla Fryzjera w Krakowie

Zapraszamy FRYZJERÓW/STYLISTÓW do pracy w Klinice Włosów Beauty-for-You

salon

Praca dla Fryzjera w Krakowie

Jesli spełniasz kryteria: 5-letnie doświadczenie we fryzjerstwie, talent i pasja, wiedza z zakresu technik strzyżenia, koloryzacji, pielęgnacji włosów i najnowszych trendów we fryzjerstwie, dyspozycyjność, kultura osobista, elegancki wygląd, miła aparycja, profesjonalna obsługa klienta, samodzielność, dobra organizacja – masz szansę dołączyć do naszego ambitnego zespołu profesjonalistów.

Naszym celem jest poprawa wyglądu i zadowolenie klienta – w naszym salonie każdy klient obsługiwany jest indywidualnie i nie mamy narzuconego limitu czasu na jednego klienta, dzięki czemu wizyta u nas dla klienta i praca dla fryzjera, jest przyjemnością.

Zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółowych warunków pracy pod nr 508-091-281.

 


Demo-book pomocny w każdej konsultacji dotyczącej przedłużania i zagęszczania włosów

Każda stylistka przedłużająca włosy miewa problemy z wytłumaczeniem/pokazaniem jak będzie wygladał finalny efekt przedłużania włosów, albo zagęszczenia włosów. Od zeszłego miesiąca, w Klinice Włosów Beauty-for-You oraz w salonach partnerskich w całej Polsce, dostepny jest demo-book, w którym można poczytać o włosach, metodach przedłużania włósów, oglądnąć zdjęcia pokazujące łączenia przy najbardziej popularnych zabiegach oraz poczytać najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie.

 

Dla zainteresowanych – poniżej link do pobrania zdjęć demo-booka – może się długo ściągać, bo jest w wysokiej rozdzielczości.

Dla stylistów – produkt do nabycia w hurtowni z włosami Beauty-for-You w cenie 20zł netto lub dodawany jako gratis do próbnika kolorów.

przedłużanie włosów Demo-Book Beauty-for-You

 


Beauty For You
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook