ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com

Laserowe przedłużanie włosów/LASER EXTEND

(+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com Zobacz

Laser w medycynie estetycznej i branży beauty ma zastosowanie ugruntowane, choć w dalszym ciągu jest postrzegany jako nowość.

Składa się na to kilka czynników:

  • innowacyjność zastosowań, których wciąż przybywa, ze względu na cenę urządzeń,
  • mała powszechność i dostępność usług poza dużymi miastami,
  • to najnowocześniejsza dostępna technologia i jakość.

Postaramy się przedstawić Państwu jak najprzystępniej zastosowanie lasera w zabiegach mających na celu przedłużenie i zagęszczenie włosów.

Laser jest urządzeniem niepozornym, podłącza się je do prądu, jak każde inne urządzenie elektryczne, natomiast efekt końcowy za każdym razem jest zachwycający. Łączenia w przedłużaniu włosów tzw. „nanołączenia” – super-dyskretne i mega-trwałe. „Nie do wiary!”, „O Boże! Jakie te łączenia malutkie!” – bardzo często słyszymy od osób, które stykają się z nimi po raz pierwszy.
„Nanołączenia” są na tyle estetyczne i dyskretne, że nawet kiedy zawieje wiatr i je odsłoni, nikt nie jest w stanie ich zauważyć, nawet jeśli są przenoszone (czyli włosy przedłużane, które nie zostały podciągnięte, bądź zdjęte, kiedy przyszła na nie pora, czyli po okresie od 1,5 do 3 miesięcy od założenia/podciągnięcia). Dodatkowo, jest to jedyny rodzaj łączeń, który jest odporny na działanie odżywek, farb i większość kosmetyków. Oczywiście na każdą substancję, znajdzie się „antysubstancja”, stąd też istnieje specjalny remover do ściągania łączeń wykonanych przy pomocy lasera, także nie ma co się obawiać.

Nanołączenia wykonywane przez urządzenie laserowe są cztery razy silniejsze, niż łączenia keratynowe. Są odporne na większość substancji wykorzystywanych do pielęgnacji włosów, w tym farby i środki rozjaśniające. Są odporne na działanie wysokiej temperatury – wytrzymują dwugodzinny test w temperaturze 90°C.
Nanołączenie jest cieńsze, niż włosy powyżej i poniżej łączenia, co w przypadku tradycyjnych metod się nie zdarza – dzięki temu włosy można łatwiej czesać, a wizualnie, łączenia są niemalże niewidoczne. Dzięki wytrzymałości, przy poprawnie wykonanym zabiegu, włosy przedłużane metodą laserową można nosić średnio cztery miesiące bez podciągania, co jest szczególnie istotne dla osób, którym rosną szybko włosy, albo nie chcą lub nie mogą zbyt często odwiedzać swojego stylisty.

Druga strona medalu..

W przypadku metody laserowej niewątpliwą wadą jest cena. Ze względu na koszt zakupu sprzętu, szkolenia i materiałów eksploatacyjnych, zabieg musi kosztować więcej, niż metody, które nie wymagają inwestycji.
Kolejną niedogodnością jest niewielka dostępność usługi, a tym samym ograniczenie miejsc, w których można odświeżyć fryzurę lub ściągnąć włosy.
Długi czas trwania zabiegu – ze względu na precyzję, dokładność i dyskrecję łączeń, należy się liczyć z tym, że przedłużanie włosów będzie trwało ok. 4 godzin na każde 100 pasemek.
Jednak należy pamiętać, że wszystkie te wady są przyćmiewane przez zalety, których jest więcej i są zdecydowanie bardziej istotnymi argumentami przemawiającymi za tym, aby, jeśli tylko stać nas, skorzystać z najlepszej na rynku metody.

Coraz więcej osób może się pochwalić noszeniem nanołączeń i coraz ciekawsze historie słyszymy odnośnie ich użytkowania. Jedynie wspomnę o kilku sytuacjach z życia wziętych. Nanołączenia wytrzymują tlenienie włosów co dwa tygodnie przez cztery miesiące, co jest naprawdę zaskakujące, nawet biorąc pod uwagę deklaracje producenta urządzenia. Wszystkie nasze klientki sportsmenki nie mogą wyjść z podziwu, jak wspaniale zachowują się łączenia przy uprawianiu sportów, tańcu, jeżdżeniu motocyklem w kasku, a nawet skacząc na spadochronie! Innymi słowy, przedłużanie włosów nigdy jeszcze nie było tak wygodne, dyskretne i trwałe.

POLECAMY!!!

strona dla profesjonalistów
usługi vip

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress